Ślubowanie pierwszoklasistów

W październiku pierwszoklasiści przeżywali niezwykłą uroczystość- ślubowanie.

Przy udziale Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców, uczniowie klas pierwszych zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej.

Doniosłym momentem był akt pasowania na ucznia. Kolorowym ołówkiem pasowania dokonała pani dyrektor Agnieszka Wąsik. Tym samym pierwszoklasiści zostali symbolicznie włączeni w poczet społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kobylu, a pani dyrektor życzyła dzieciom powodzenia w nauce.

Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali program artystyczny wraz z prowadzącymi przedstawicielami ze starszych klas. W imieniu społeczności szkolnej pierwszoklasistów powitali uczniowie klasy trzeciej, składając im życzenia oraz własnoręcznie przygotowane upominki.

Dla upamiętnienia tej uroczystości wręczono każdemu uczniowi legitymację uczniowską oraz liczne upominki.

Wspaniała uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Uroczystość ta na długo zostanie w pamięci wszystkich, ale szczególnie najważniejszych, bohaterów tego dnia, czyli uczniów klas I.

Gratulujemy i życzymy naszym pierwszoklasistom dużo sukcesów podczas szkolnej wędrówki w odkrywaniu tajników wiedzy.