Klasa 8a wyróżniona w gminnym konkursie fotograficznym!

Uczniowie klasy 8a, wraz z wychowawcą, wzięli udział w konkursie fotograficznym “Przykłady dobrych praktyk w trosce o środowisko”.

Konkurs ten był realizowany w ramach Programu Priorytetowego – edukacja ekologiczna „ Ekozabawa to fajna sprawa. Zajęcia edukacyjne dla uczniów i przedszkolaków z terenu Gminy Nowy Wiśnicz”.

W ramach konkursu należało wykonać fotografie przedstawiające przykłady dobrych praktyk, zastosowanych w trosce o środowisko naturalne. Zdjęcia miały być związane tematycznie z postawionymi celami konkursu, ukazaniem piękna środowiska naturalnego poprzez zdrowe ekologiczne nawyki, utrzymanie ładu i porządku najbliższego otoczenia, prawidłową gospodarkę odpadami itp.

Cieszymy się niezmiernie, że nasze ekologiczne zmagania zostały dostrzeżone przez komisję konkursową, dzięki czemu zdobyliśmy wyróżnienie.

Warto rozwijać świadomość ekologiczną, nie tylko na potrzeby konkursu… zatem zachęcamy wszystkich, aby i oni wdrożyli do swojego życia działania, mające na celu poprawę stanu naszego środowiska przyrodniczego.

Agnieszka Nowak