II miejsce Alicji Mróz w XXVI Gminnym Konkursie Ortograficznym

28 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVI Gminnym Konkursie Ortograficznym organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Stanisława Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu.

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: klasy III – IV, klasy V – VI i klasy VII – VIII. Uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia, w jakim stopniu udało im się opanować zasady ortografii, pisząc dyktando pełne „pułapek” ortograficznych.

W tej trudnej rywalizacji II miejsce zajęła Alicja Mróz z klasy VI, wykazując się dużą znajomością zasad pisowni i umiejętnością zastosowania ich w praktyce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, którzy wzięli udział w zmaganiach ortograficznych, szczególnie Alicji, i życzymy dalszych sukcesów!