Eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego

1 marca 2024r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego pt. “Mój ulubiony wiersz”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu. Konkurs skierowany został dla uczniów klas 0-3.

Celem konkursu było kształtowanie umiejętności językowych, rozbudzanie fantazji, wyobraźni oraz uwrażliwianie na piękno języka ojczystego.

Do konkursu zgłosiło się wiele chętnych dzieci. A oto uczestnicy z poszczególnych klas:

Klasa “O” – Izabela Czoch

Klasa 1a – Alicja Gabryś, Hanna Bernady, Ignacy Kargul, Natalia Gościńska

Klasa 1b – Milena Porębska, Antonina Gut, Artur Chrobot, Gabriel Bijota, Maja Radwan, Jan Bakalarz, Weronika Faron

Klasa 2a – Szymon Bernady, Igor Dragan, Natan Nowak, Lena Mucha, Jakub Sysło, Dominika Poznańska, Kamila Góra

Klasa 3a – Oliwia Gabryś, Milena Hodurek, Maja Kalita, Maciej Jędryka, Patryk Gościński, Jan Mochel, Jagoda Trzaska, Aleksandra Czapla.

Jury wybrało czworo uczestników, którzy będą reprezentować naszą szkołę już w najbliższy czwartek w Nowym Wiśniczu. A będą to: Izabela Czoch, Ignacy Kargul, Dominika Poznańska oraz Maja Kalita.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!