DZIEŃ BABCI I DZIADKA

To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie.

Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia.

Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. 

Rudolph Giuliani

Dzień Babci i Dzień Dziadka to ważne święto w życiu każdego przedszkolaka. Dzieci w niezwykły sposób celebrują więź jaka łączy ich z dziadkami.

W dniach 19-20 stycznia w naszej szkole odbyły się przedstawienia artystyczne dla Babć i Dziadków przygotowane przez dzieci z oddziałów przedszkolnych A i B. W tych dniach przedszkolaki z przejęciem odgrywali swoje role, a dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej pani dyrektor podziękowała dzieciom za przygotowanie uroczystości, a także złożyła życzenia zaproszonym gościom. Przedszkolaki wręczyły samodzielnie wykonane prezenty swoim dziadkom i zaprosiły ich na poczęstunek oraz do wspólnego kolędowania.