Babciu, Dziadku kocham Was!

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w ciągu całego roku. To święta miłości, szacunku, wdzięczności i miłych wspomnień…

Dlatego dzieci z naszego przedszkola zaprosiły swoje Babcie i swoich Dziadków na uroczystość z tej okazji.

W dniu 31 stycznia przedszkolaki z grupy A i B dziękowały swoim bliskim, którzy przybyli na artystyczne występy swoich wnucząt.

W świątecznym jeszcze nastroju i w pięknej scenografii dzieci zaprezentowały tańce, wiersze, a we wzruszających piosenkach wyraziły swoje uczucia i podziękowały swoim Babciom i Dziadkom za miłość, cierpliwość, zrozumienie, opiekę, wspólnie spędzany czas.

Po części artystycznej przedszkolaki wręczyły swoim dziadkom podarunki z życzeniami i zaprosiły ich do wspólnego poczęstunku oraz zabawy.

To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe twarze babć i dziadków pokazały, jak ważne są momenty spędzone wspólnie z wnukami.