Karnawałowy zawrót głowy…

Karnawał to miła i radosna tradycja, która kojarzy się z muzyką, kolorowymi strojami i dobrą zabawą.

8 lutego, w Tłusty Czwartek,  już od rana w naszym przedszkolu pojawiały się niezwykłe postacie. Dzieci z grupy A  i grupy B przebrane były przede wszystkim za  bohaterów znanych bajek. Można było spotkać m.in.: Czerwonego Kapturka, księżniczki, policjanta, pirata, Spider-Mana, Elzę, Marshalla, Czarnego Kota, a nawet smoka…

Sala przedszkolna zamieniła się w prawdziwą salę balową, której wystrój wprowadził przedszkolaków w radosny nastrój, a skoczna muzyka zachęcała do zabawy. Poczęstunek przygotowany na tę okazję przez rodziców dzieci umilał wszystkim chwile odpoczynku i dodawał energii do dalszej zabawy. Nie zabrakło też smakowitych pączków…

Dzieci mogły także pozować do zdjęć, by upamiętnić ten radosny dzień. Wszyscy wspólnie bawiliśmy się wspaniale.