Wyniki konkursu The Big Challenge

20-21 kwietnia w naszej szkole uczniowie po raz kolejny wzięli udział w konkursie języka angielskiego The Big Challenge. Uczestnicy wydarzenia mierzyli się z zadaniami konkursowymi online na 4 poziomach trudności.

Dla każdego z poziomów, ustalone są trzy rodzaje klasyfikacji: krajowa, regionalna (wojewódzka) oraz szkolna. To doskonałe narzędzie motywacyjne, które łączy ogólnopolskie wydarzenie z dobrą zabawą. Co roku, w polskiej edycji konkursu bierze udział ponad 20 tysięcy uczniów! 

Pierwszy konkurs The Big Challenge miał miejsce we Francji w 1998 roku, a dziś skupia ponad 630 000 uczestników ze szkół w całej Europie.

Tegoroczna edycja zakończyła się wielkim sukcesem dla Judyty Chrząstek– uczennicy klasy 5.
Judyta zajęła I miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej, spośród 1074 uczestników oraz 27 w klasyfikacji krajowej, spośród 9375 uczestników. Zwyciężczyni otrzymała certyfikat, puchar oraz atrakcyjne gadżety elektroniczne.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Wszystkim serdecznie gratulujemy !