Świętujemy Dzień Dziecka!

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak.

W dniu 1 czerwca uczniowie klas 4-8 ( z uśmiechem na ustach 😊) udali się w pieszą wycieczkę do Starego Wiśnicza.
Podczas wędrówki uczniowie mieli możliwość poznania najbliższej okolicy, wzbudzenia zainteresowanie życiem własnego środowiska. Spacer umilał nam śpiew ptaków, widok mijanych po drodze zwierząt domowych i gospodarskich, a nade wszystko piękno rozkwitającej zieleni.

Po dotarciu na miejsce, mieliśmy przygotowany ogrom różnych atrakcji. Jedni wybierali rywalizacje sportowe, inni zabawę na placu zabaw, jeszcze inni wybrali spokojne rozmowy i piknik na trawie. Na koniec, wygłodniałe towarzystwo mogło spałaszować pyszną kiełbaskę, przygotowaną przez społeczność naszej zaprzyjaźnionej szkoły.

Bardzo dziękujemy pani dyrektor Annie Waśko za zaproszenie, za możliwość wspólnej zabawy i biesiadowania.

W tym wyjątkowym dniu, uczniowie klasy 4 zdawali egzamin na kartę rowerową. Wszyscy poradzili sobie z tym zadaniem znakomicie! Jednak, aby uzyskać miano “wzorowego uczestnika ruchu drogowego” należy nadal doskonalić swoje umiejętności, najlepiej pod czujnym okiem dorosłych.

Drogie Dzieci!

Z okazji Waszego święta przekazujemy Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy dzień będzie pełen radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil. Wierzymy, że każde z Was jest wyjątkowe i ma ogromny potencjał do osiągnięcia wszystkiego, o czym marzy.

Pamiętajcie, że macie prawo do szczęśliwego i bezpiecznego dzieciństwa, pełnego miłości, wsparcia i możliwości rozwoju. Bądźcie ciekawi świata, otwarci na naukę i nowe doświadczenia. Niech Wasza wyobraźnia nie zna granic, a marzenia będą motorem do działania.