WYCIECZKA DO KRAKOWA

24 kwietnia dzieci z oddziałów przedszkolnych OP”b” i “0” oraz klasy 1-3 udały się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem wyjazdu (na stadionie Cracovii) była rewia na lodzie pt. “Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Dzieci zachwyciła świetna muzyka, choreografia  pełna  popisów indywidualnych zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie, a dodatkowym atutem przedstawienia były efekty pirotechniczne. Wszystko zapierało dech w piersiach.

Następnym punktem wyjazdu był Ogród Zoologiczny.  Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki pochodzące zazwyczaj  z odległych, egzotycznych krajów. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia. Pogoda dopisała, więc dzieci z przyjemnością spacerowały i obserwowały mieszkańców zoo. Na koniec kupiły pamiątki.