W karnawale same Bale!

Bal karnawałowy dla przedszkolaków jest wyjątkowym dniem, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją uwielbianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 16.02.2023r. w naszym przedszkolu.

Tego dnia dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było napotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, i wielu innych…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W balu uczestniczyły dzieci z oddziału A oraz B. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przedszkolaki chętnie brały udział w konkursach, tańcach i zabawach. Na koniec tradycyjnie wybrano króla i królową balu. Tegorocznymi zwycięzcami byli Basia i Miłosz.