Przedszkolaki w Krakowie

16 maja “starszaki” wraz z panią Anią Majcher, panią Ewą Bakalarz oraz panią Moniką Cholewą, wybrały się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszą zaplanowaną atrakcją był GoJump MEGApark Trampolin. Dzieci spędziły 1 godzinę w strefie GoAir oraz 1 godzinę w strefie MaliNinja. Przedszkolaki aktywnie i sportowo spędziły czas w Powietrznym Mieście, na ponad 20 dmuchanych atrakcjach. Były tam m.in. zjeżdżalnie, tory przeszkód, atrakcje interaktywne, na których mogli poczuć się jak mali ninja.

Następnie po krótkim spacerze ulicami Krakowa, grupa dotarła do Manufaktury Czekolady. Podczas warsztatów dzieci założyły strój chocolatier’a i otrzymały specjalne składniki, z których powstały pralinki, czekoladki i lizaki. Wszystkie samodzielnie zrobione smakołyki, przedszkolaki zabrały do domu. Po smacznej zabawie bezpiecznie powróciły do Kobyla.