Konkurs recytatorski “Zwierzęta bohaterami wierszy dla dzieci”

W środę 13 kwietnia w klasach 0-3 odbyły się eliminacje szkolne do III Gminnego Konkursu Recytatorskiego klas 0-3 pt.: ,,Zwierzęta bohaterami wierszy dla dzieci” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce. Konkurs przebiegał w serdecznej i miłej atmosferze. Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje. Wybór najlepszych recytacji był niełatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom.

Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniała Komisja Konkursowa w składzie: pani dyrektor Agnieszka Wąsik, pani Aneta Florek oraz pani Kinga Mika.

Na konkursie gminnym naszą szkołę reprezentowali wyłonieni laureaci: Szymon Bernady, Maja Kalita, Mikołaj Kolarz, Kacper Kokoszka.

Nasi Artyści podczas recytacji na konkursie gminnym wykazali się ogromnym kunsztem recytatorskim, wywołując wiele emocji, radości i wzruszeń. Komisja doceniła ich starania i nagrodziła za wspaniały występ wysokimi wynikami:

  • II miejsce Szymon Bernady – kl.0
  • III miejsce Mikołaj Kolarz – kl.2 Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konkursu gminnego:

http://spmuch.szkolnastrona.pl/a,720,iii-gminny-konkurs-recytatorski-dla-dzieci-pt-zwierzeta-bohaterami-wierszy-dla-dzieci