Trzecie miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Weroniki.

Cud, który trwa -IX Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i poezji o świętym Janie Pawle II.

Jak co roku nasi uczniowie wzięli udział w konkursie recytatorskim upamiętniającym rocznicę narodzin patrona szkoły w Starym Wiśniczu, św. Jana Pawła II.

20 maja w sali polonistycznej zebrali się najlepsi recytatorzy z ternu Gminy Nowy Wiśnicz z klas IV – VIII, którzy zachwycili się cudem papieża Polaka, jego niezwykłą wrażliwością, relacją z drugim człowiekiem, z Bogiem, kontemplacją natury, stworzenia, którym dał wyraz w swojej twórczości.

Wystąpienia recytatorów oceniało jury w składzie: pani Joanna Grandys i pani Bernadetta Błoniarz.

Naszą szkołę reprezentowali: Mikołaj Kolarz, Alicja Mróz, Judyta Ptaszek, Magdalena Cholewa, Julita Sikora, Weronika Tobiasz.

Jury zauważyło recytację Weroniki Tobiasz z klasy siódmej i przyznało jej trzecie miejsce,

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom etapu szkolnego, a szczególnie nagrodzonej w konkursie gminnym Weronice.