Wyniki konkursu “Mam Talent”

Dnia 26 kwietnia w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu “Mam talent” podczas której uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Swoje zdolności zaprezentowało aż 27 osób, dzięki którym mogliśmy podziwiać całą gamę talentów. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się doskonale!
Zwycięzcy zostali wyłonieni przez trzy osobowe jury w składzie: pani Renata Kalisz, pan Mariusz Tobiasz oraz pani dyrektor Agnieszka Wąsik. Przyznana została również nagroda publiczności.

Imprezę poprowadzili dla nas Jakub Kolarz i Dawid Cholewa.

A oto wyniki:

I miejsce– Oliwia Czesak kl. 7a, gra na saksofonie

II miejsce Kacper Francuz kl. 1a, wytwarzanie prądu z ziemniaka

III miejsce Adrian Widełka kl. 5a,układanie kostki Rubika

Nagroda Publiczności: Jakub Kolarz, Dawid Witek, Piotr Całka, Damian Biernat- kabaret

Wyróżnienie: Wiktoria Słonina kl. 4a, Nina Kokoszka kl. 4a, Oliwia Słonina kl.2a, gra na gitarach

Pozostali uczestnicy i ich niepowtarzalne talenty:

Jan Kargul- karate

Nikodem Bakalarz- gra na kachonie

Lena Stec, Sara Tota, Emilia Czoch jako „Świnki Halinki”- śpiew

Zuzanna Durbas, Martyna Wojkowska- śpiew

Angelika Sikora, Julia Kowalik, Katarzyna Pulchny– kabaret „Ślub”

Gabriela Gazda- gra na flecie

Dawid Ćwik- gra na skrzypcach

Wiktoria Helak- śpiew

Maja Małyszko- taniec

Mateusz Kowalik- rysunek

Jan Tobiasz- tongue twisters- łamańce językowe

Weronika Tobiasz- origami

Odkrywanie talentów było fascynującą przygodą i doskonałą zabawą. Prawdą okazało się stwierdzenie, że w każdym człowieku drzemie jakiś ukryty talent- trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.