UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

To już wakacje! Po 10 miesiącach wytężonej pracy przyszedł wreszcie czas wypoczynku!

Ostatnim akcentem było podsumowanie efektów nauki, rozdanie świadectw, wręczenie nagród, podziękowań, listów gratulacyjnych dla rodziców.

Szczególnych wzruszeń dostarczyło, jak zawsze, pożegnanie ósmoklasistów. Przecież wyruszają w nową podróż: edukacji, dorastania… Chłopcy, bowiem tegoroczni absolwenci, to w 100% męski zespół, wybrali jako motto pożegnania ze szkołą podstawową hasło: „każde zakończenie jest nowym początkiem”. Życzymy im dostania się do wymarzonych szkół, powodzenia w nauce, nawiązania nowych, wartościowych przyjaźni.

Wszystkim naszym uczennicom i uczniom życzymy wspaniałych, radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, pełnych nowych odkryć:  piękna zakątków Polski i świata, nowych, wartościowych znajomości i poznawania swoich mocnych stron charakteru.

Rodzicom – wytchnienia od codziennych obowiązków, znalezienia chwili na realizację własnych pasji oraz na bycie razem z najbliższymi.