Szkolne Koło Caritas – wyjazd integracyjny

Dobro, które czynimy pomnaża się i zawsze do nas wraca dając poczucie szczęścia i spełnienia.

Dzieci zrzeszone w Szkolnym Kole Caritas przez cały rok szkolny podejmowały różne działania dobroczynne na rzecz innych osób: zbiórki darów rzeczowych dla potrzebujących, odwiedziny i składanie życzeń osobom samotnym, spotkania integracyjne z dziećmi z niepełnosprawnościami. Na zakończenie całorocznej pracy wzięły udział w wyjeździe integracyjnym do Rodzinnego Parku Rozrywki  „RABKOLAND” w Rabce- Zdroju. Czy wycieczka była udana? Nie pytajcie. Wystarczy, że popatrzycie na radosne uśmiechy uczestników wyprawy widoczne na zdjęciach.

Przy okazji tego wyjazdu uczniowie mogli przekonać się o jeszcze jednej, niesłychanie ważniej prawdzie życiowej – że osób czyniących bezinteresownie dobro jest wiele. Mogli także doświadczyć jak miło jest gdy ktoś tobie pomaga i z dobroci serca cię obdarowuje.

My za tę dobroć i wsparcie finansowe naszego projektu składamy serdeczne podziękowania:

Pani Burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzacie Więckowskiej,

Państwu Edycie i Krzysztofowi Kołodziejczykom,

Księdzu proboszczowi Stanisławowi Kuczajowi,

Caritas Diecezji Tarnowskiej.