“Mama i Tata to świat nasz cały….”

29 maja przedszkolaki z grupy A i B wraz z zaproszonymi gośćmi – Mamusiami i Tatusiami- uroczyście obchodziły Dzień Rodziny. Dzieci przygotowały specjalne występy artystyczne, w których wyraziły miłość, szacunek, przywiązanie i wdzięczność wobec swoich Rodziców – najważniejszych osób w ich życiu.

Przedszkolaki zabrały Rodziców w niezwykłą podróż do bajkowego świata. Występy pt.: “Smerfny świat” oraz “Królewna Gburka” okraszone były kolorowymi strojami, muzyką, tańcami i pięknymi wierszami.

Na twarzach zaproszonych Mam i Tatusiów pojawił się uśmiech, duma i wzruszenie.

Po uroczystym odśpiewaniu “Sto lat” i życzeniach skierowanych przez Panią Dyrektor w stronę gości, dzieci wręczyły ukochanym Rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki oraz obdarowały ich mocnymi uściskami i całusami. Również przedszkolaki otrzymały prezenty z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.