Konkurs kolęd i pastorałek

4 stycznia w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek “Hej Kolęda, Kolęda!” W konkursie wzięli udział uczniowie klas 0-3. Celem konkursu było ożywienie wspólnego kolędowania, rozbudzanie zainteresowań muzycznych oraz promocja dziecięcej twórczości artystycznej.  Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem przygotowały się do występu. Jury stanęło przed trudnym wyborem ponieważ wszyscy występujący zaprezentowali się fantastycznie. Po burzliwych naradach wyróżniona została czwórka uczniów:

Aleksander Ropek – oddział “0”

Jakub Sysło – klasa I

Milena Hodurek – klasa II

Michał Kokoszka – klasa III

9 stycznia, po kolejnych przygotowaniach, dzieci reprezentowały naszą szkołę w Szkole Podstawowej w Starym Wiśniczu podczas Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek “Kolęduje Jezu Tobie moje serce”. Wysoki poziom prezentacji oraz wspaniała atmosfera towarzyszyły nam przez cały czas trwania konkursu. Po występach jury udało się na naradę, a na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o osiągnięciach naszych artystów na konkursie gminnym:

kategoria I: Aleksander Ropek – I miejsce

kategoria III: Milena Hodurek – wyróżnienie

Wspaniała atmosfera oraz ogromne emocje towarzyszyły każdemu występowi , tym bardziej, że dla części wykonawców był to pierwszy występ przed publicznością. 

Wszystkim Artystom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za umilenie nam tego Świątecznego czasu!