Cud, który trwa….

Cudem papieża Polaka, jego niezwykłą wrażliwością, relacją z drugim człowiekiem, z Bogiem, kontemplacją natury, stworzenia, którym dał wyraz w swojej twórczości, zachwycili się nasi uczniowie i wzięli udział w VII Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Świętego Jana Pawła II, który odbył się w Szkole Podstawowej w Starym Wiśniczu. Ich zachwyt był autentyczny, głęboki i poruszający, został więc doceniony. Oto wyniki.

Wystąpienia recytatorów oceniało jury w składzie: pani Joanna Grandys i pani Bernadetta Błoniarz.

 W kategorii klas VII – VIII nagrodzone zostały wystąpienia:

I m. Natalia Mroczek – Szkoła Podstawowa w Starym Wiśniczu

II m. Julia Frankowicz – Szkoła Podstawowa w Kobylu

III m. Jan Tobiasz – Szkoła Podstawowa w Kobylu

Naszą szkołę reprezentowały również uczennice klas młodszych: Nina Kokoszka, Magda Cholewa i Julita Sikora, które również pięknie wyrecytowały swoje utwory.

Serdecznie gratulujemy kolejnych sukcesów i podziwiamy umiejętności pokonywania tremy!